Winners

Grand Prize Winner

Caroleigh Robinson, Durham, NC (Video coming soon)

First Place Winners

Jessica Ahlers, Saginaw MI
Sonya Akins, Barberton OH
Leiland Arnholt, Columbus GA
Victoria Ballard, Centreville VA
Tracy Banks, Minneapolis MN
Marjorie Banks, Portage MI
Anthony Barringer, Asheville NC
Don Beach, Los Angeles CA
Poet Beliveau, Medway ME
Michaela Benfield, Waldorf MD
Ethelyen Bergeron, Corpus Christi TX
Bernadette Bland, Esperance NY
Kitty Bradley, Monrovia MD
Michael Burch, Denton TX
Fred Burrows, Gulfport MS
Monica Cabral, Irvington NY
Enxhi Caushaj, Astoria NY
Donna Cochran, Syracuse NY
Emily Concilus, Pittsburgh PA
Diane Crawford, Selden NY
Anneke Cronander, San Francisco CA
Holly Damron, New London OH
Deborah Davey, Becket MA
Caren Diesso, Foxboro MA
Annika Dupuis, Evanston IL
Merisier Emilio, Orlando FL
Devan Farmer, Lexington KY
Colleen Farrelly, Coral Gables FL
Lewis Findley, Port Wentworth GA
Elaine Firestone, Mill Run PA
Mariah Flick, Sidney NE
Rachelle Fried, King of Prussia PA
Azita Ghafouri, New York NY
Henry Gilbert, Katy TX
Cody Glenn, Coos Bay OR
Rachel Goad, Woodbridge VA
Wendy Gomez, Boca Raton FL
Brittney Haase, Missoula MT
Jeena Hafizi, Cornwall ON
Jaime Hall, Gloucester MA
Ella Hall, Yonkers NY
Charlotte Harger, Riverview FL
Tasha Hartley, Mount Pleasant Mills PA
Lauren Himmel, New Hartford CT
Ernest Hodson, Monroe CT
Kathleen Hornbacker, Livermore CA
Rosanne Howard, Milton FL
Jason Hurrle, Enfield CT
Chiesa Irwin, Townsville
Mattie Jacobs, Milan KS
Grant Judd, Cotuit MA
Muge Karamanci, Boston MA
Savannah Knight, Newnan GA
Courtney Kurtz, Tyrone PA
Victoria Lara, Norwich CT
Fred Lee, Vienna WV
Gabrielle Lewis, Oxford NY
Sydney Lewis, Valley City OH
Eleanor Malin, Portland OR
Courtney Marshall, Princeton IN
Jessica McFadden, Joshua TX
Linda Mcfall, Oswego NY
Audrey Metzger, Delaware OH
Mary Minjeur, Sterling Heights MI
Allan Mohl, Ossining NY
Ozirus Morency, Union NJ
Courtney Nay, Shinnston WV
Vernita Nemec, Ny NY
Nora Nichols, Augusta MO
Ronald Odom, Durham NC
Enrique Orozco, San Antonio TX
Sam Parson, Commack NY
Sean Perlman, Bethlehem PA
Jane Plaut, Brooklyn NY
Jennifer Plouffé, Henrietta NY
Sarah Puzas, Oregon City OR
David Restaino, Charlotte NC
Jessie Rogers, Church Hill TN
Justin Romero, Sayre OK
Rima Runtzel, Oakhurst CA
Richard Scarnati, DR. Columbus OH
Courtney Schwarz, Quakertown PA
Brittany Sears, Cedar Rapids IA
Jennifer Shawker, Floresville TX
Hannah Slinger, Kent OH
Lauren Smith, Harlingen TX
Felicity Smith, Middleboro MA
Matt Smith, St Louis MO
Jade Starre, Clayton WA
Marilyn Stearns ,Winchester VA
Wanda Strange, Carmel IN
Eliza Swieczkowski, Kings Park NY
Stacie Tarpley, Jonesville LA
Jassmine Taylor, Wolcott NY
Peter Taylor, Carlisle CUMBRIA
Loraine Thaler, Newtown PA
Maria Thompson, Renfrew ON
Selena Thompson, Tempe AZ
Justine Thurman, Brooklyn NY
Agnes Thurner, Mequon WI
Jim Van Delinder, Deland FL
Samuel Vasbinder, North Canton OH
Brittany Viens, Haverhill MA
Derek Walsh, Sherborn MA
Cody Ward, Wingate NC
Thomas Waugaman-Bransfield, Norton MA
Stephanie R Weems, New York NY
Amanda Weisenberger, Cincinnati OH
Stephanie Wentz, Glen Oaks NY
Hannah White, Gulfport MS
Madison Whitehead, Columbus OH
Xenia Williams, Lagrange GA
Crystal Worrell, Brooklyn NY
Kristen Yeomans, Chesterfield VA
Merrick Youngman, The Colony TX